ثبت نام بدون کنکور رشته طراحی صنعتی

0 1,791
تا دیر نشده مشکلتو بگو به مشاورت بگم:
منابع کنکور هنر چی هستن ؟

میدونی که اگه منابع اشتباهی بخونی کل زحماتت هدر میره ، در نهایت سر جلسه کتکورت تو هستی و کلی سوال که نمیدونی از کجا اومدن چون منابع درستی رو نخونده بودی ! آکادمی آرته ارائه کننده دقیق ترین منابع کنکو هنر با توجه به سطح درسی ، هدف و علاقته . لیست معتبر ترین منابع درسی رو از ما بگیر

دریافت مشاوره
چطوری باید برنامه ریزی انجام بدم؟

دانش آموزایی هستن که روزی 12 ساعت تلاش میکنن ولی با سرعت 200 کیلومتر توی مسیر اشتباهی درس میخونن! چون برنامه ریزی خوبی ندارن . اگه دنبال یه رتبه خفن توی سال کنکورت هستی و میخوای رو صندلی یکی از بهترین دانشگاه ها بشینی باید بدونی که برنامه ریزی اصولی با متد های روز جهان حرف اول رو برای موفقیتت میزنه . آکادمی آرته ارائه کننده جدید ترین متد های آموزشی و مطالعه هست که هر سال کلی رتبه برتر داره . چرا تو رتبه امسال نباشی ؟

دریافت مشاوره
عدم تمرکز وسط درس خوندن

تمرکز بالا مثل یه جت سرعتی عمل میکنه ! اگه میخوای جت ببندی درس بخونی باید مهارت تمرکز رو یاد بگیری یادت باشه که تمرکز قابل پرورشه پس اگه خیلی بی تمرکزی و حسابی از دستش کلافه شدی وقتشه که این مهارت مهم و آموزش ببینی تا توی یه هفته از تموم کنکوریا جلو بزنی بهت قول میدم که نتیجه میده کافیه از تکنیکای جادویی تمرکز استفاده کنی

دریافت مشاوره
شیوه مطالعه درس هارو بلد نیستم

اگه امروز درس میخونی فردا یادت میره ، اگه با زور و فشار و اعصاب خوردی درسارو یاد میگیری ، اگه همش استرس داری که مطالبو تا روز کنکو فراموش کنی و سر جلسه هیچی یادت نمونده باشه ! جای نگرانی نداره کافیه یاد بگیری که شیوه درست و اصولی درس خوندن چطوریه اون موقع هست که از سال کنکورت کلی تجربه خوب برات میمونه ، دیگه دوران استرس و اعصاب خوردی تموم شده وقتشه که با متد های روز مطالعه آشنا بشی تا شاهد قبولی خودت توی دانشگاه مورد علاقه ات باشی ، آکادمی آرته ارائه کننده جدیدی ترین متد های روز دنیاست و کمکت میکنه به بهترین نحو درس بخونی کافیه مشکلتو به من بگی​

دریافت مشاوره
انتخاب رشته کنکور هنر

سالانه دانش آموزای زیادی هستن که بعد یه سال تلاش و زحمت فراوان با یه انتخاب رشته اشتباه همه تلاشاشون رو نابود میکنن ! انتخاب رشته مهم ترین مرحله کنکورته که باید توسط یه فرد متخصص انجام بشه . میدونیم که خیلیا با رتبه های فوق العاده دانشگاه های بدی قبول شدن ، چون انتخاب رشته رو دست کم گرفتن حواست باشه که زحمتای یه سالتو به باد ندی . آکادمی آرته کمکت میکنه بهترین دانشگاه رو با رتبه ای که کسب کردی قبول بشی

دریافت مشاوره
مشکل کند خوانی شدید دارم

خیلی از دانش آموزا درگیر مطالعه لاکپشتی شدن ! به جای اینکه توی 24 ساعت کلی درس و کتاب بخونن همه وقتشون سر چندتا دونه درس گرفته میشه . دقیقا توی همون ثانیه هایی که داره میگذره کلی کنکوری با یاد گرفتن شیوه های تند خوانی و مطالعه سرعتی دارن مثل جت میرن جلو . وقتشه که تو هم این مهارت و یاد بگیری و بتونی بدون فشار و با سرعت و کیفیت خیلی بالایی از رقیبات جلو بزنی . تا کی میخوای اون عقب وایستی و با سرعت لاکپشتی حرکت کنی ؟​

دریافت مشاوره

همیشه ثبت نام بدون کنکور یا بدون آزمون یکی دیگر از گزینه های هنردوست های ایران زمین می باشد. در این مقاله به طور کامل ثبت نام بدون کنکور رشته طراحی صنعتی را برای شما توضیح خواهیم داد.

در ابتدای مثال، اول بایستی به این سوال پاسخ دهیم که اساسا طراحی صنعتی چیست؟
به موبایل و لپ تاپ خودتان نگاه بی اندازید. به لوازم خانگی خود و یا انواع طرح های خودرو های ایرانی و خارجی که حتما مشاهده کرده اید.
به طور کلی هر چیز صنعتی که در اطراف ما وجود دارد، حاصل طراحی دانشجویان رشته طراحی صنعتی می باشد.

در واقع این رشته ترکیبی از مهندسی و هنر است. می توان نتیجه گرفت قرن ۲۰ و ۲۱ ، زمانی است که رشته های هنری و صنعتی در هم آمیخته شدند و شاهد پیشرفت های چشم گیری هستیم.

همچنین طراحی صنعتی در جامعه ی جهانی دارای تعاریف مشخص و واحدی می باشد :

طراحی صنعتی یا Industrial Design عمل حرفه ای طراحی محصولات، دستگاه ها، اشیاء و خدمات است که روزانه توسط میلیون ها نفر در سراسر جهان استفاده می شود.

طراحی صنعتی یک فرآیند راهبردی حل مسئله است که نوآوری را هدایت می کند، موفقیت کسب و کار را ایجاد می کند و از طریق محصولات، سیستم ها، خدمات و تجارب نوآورانه منجر به کیفیت زندگی بهتر می شود.

طراحی صنعتی شکاف بین آنچه که هست، و آنچه ممکن است باشد را پر می کند. و این فاصله همان پیشرفت جوامع متمدن نام دارد.

ثبت نام بدون کنکور رشته طراحی صنعتی

رشته طراحی صنعتی با توجه به حوزه ی فعالیتی که هم در مهندسی و هم در هنر دارد همواره یکی از رشته های مورد توجه شرکت کنندگان کنکور سراسری هنر می باشد. به همین جهت داوطلبانی که از مسیر کنکور سراسری هنر موفق به ورود به دانشگاه دولتی نشده اند، می خواهند بدانند که چگونه می توانند از طریق ثبت نام بدون کنکور هنر وارد دانشگاه های دارای این رشته بشوند.

در نتیجه به علت تعداد بالای شرکت کنندگان و علاقه مندان به رشته طراحی صنعتی، مشاورین تخصصی کنکور هنر آرته آمادگی پاسخ به سوالات شما در انواع راه های ورود به دانشگاه های رشته طراحی صنعتی را دارند. این آکادمی به طور کاملا تخصصی در رشته های هنر فعالیت دارد و با توجه به آخرین اخبار های سازمان سنجش و اخبار تحصیلی می تواند بهترین مشاوره را به شما ارائه کند.
همچنین شما دارای یک مشاوره رایگان هستید! با اولین تماس از این خدمات بهره مند می شوید.
برای کسب اطلاعات بیشتر از ثبت نام بدون کنکور رشته طراحی صنعتی در دانشگاه آزاد، دانشگاه پیام نور، دانشگاه غیر انتفاعی و دانشگاه علمی و کاربردی کافی است با شماره ۰۲۱۹۱۰۱۵۴۲۴ تماس حاصل فرمایید.
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.