پکیج برنامه ریزی و مشاوره تحصیلی ماهانه

به آکادمی تخصصی کنکور هنر آرته خوش آمدید. ما گرد هم آمدیم تا بروز ترین متد برنامه ریزی کارآمد کنکور هنر را به شما آموزش بدیم. برنامه های تحصیلی آرته کاملا کاربردی هستش و دانش آموز بصورت روزانه توسط پشتیبان تحصیلی بررسی می شود. تیم مشاوره آرته متشکل از متخصصین مشاوره تحصیلی و شغلی می باشند.

رضایت از آرته

معرفی آرته

آکادمی تخصصی کنکور هنر آرته با توجه به نیاز های موجود به مشاوره تحصیـلی تضمین بهترین کیفیت و تخصصی ترین مشاوره در زمینه هنر را به شما هنرمندان عزیز می دهد. آکادمی آرته به عنــوان اولیــن و تخصصی ترین مرکز مشاوره کنکور هنر با داشتن تیم متخصص مشاوران حرفـه ای هنر تضمین بهترین و جدید ترین برنامه ریزی و مشاوره تحصیلی را به شما می دهد. برنامه ریزی اصولی و صحیح همیشه سر لوحه انسان های موفق بوده و می باشد. شما نیز با یک بار تجربه ی برنامه ریزی مدرن، فاتح قله ی کنکور هنر باشید و در بهترین دانشگاه های هنر سطح کشور درس بخوانید.

خرید بسته های تخفیفی

پکیج برنامه ریزی تحصیلی و مشاوره ماهیانه

599 هزار تومان

25% تخفیف

799 هزار تومان
599 هزار تومان
پکیج برنامه ریزی تحصیلی و مشاوره آرته (پلاس)

850 هزار تومان

20% تخفیف

990 هزار تومان
850 هزار تومان

بسته های تخفیفی آکادمی آرته چیست؟

۳۰ روز ۳۰ برنامه

برنامه های شما شخصی سازی میشه براتون و از پیش آماده و هفتگی یا پی دی اف نیستش. بصورت روزانه تنظیم میشه و بعد از ارسال کارکرد، برنامه ی بعدی تحویل داده میشه.

کلاس های انلاین تصویری بصورت وبینار

آرته براتون هر هفته بصورت منظم وبینار های آموزشی و انگیزشی با حضور اساتید برگذار میکنه. در این وبینار ها صفر تا صد سبک زندگی کنکوری رو یاد میگیری از چیدمان اتاقت گرفته تا کنترل استرس و کند خوانی با تند خوانی و ...

ارتباط روزانه و مستقیم با پشتیبان

هر لحظه که به مشکل خوردی یا احساس خوبی نداشتی، پشتیبان ما همیشه کنارت هست و میتونی در تماس باشی

مرور هفتگی تست ها و درسنامه ها

دیگه نگران مرور نباش! اینجا هر هفته با برنامه های خاص، بهت یاد میدیم که چطوری بتونی مشکلات طول هفته رو پایان همون هفته مرور کنی و حتی درصد تست ها رو به صد برسونی.. هیچ وقت نمیزاریم با مشکلات هفته ی قبل، به هفته ی بعدی بری. ما هواتو داریم

صرفه جوبی در زمان

اینجا همه چیز آنلاین انجام میشه و دیگه نیازی نیست واسه مشاوره یه عالمه زمانت رو از دست بدی و تا بیرون از خونه بری. از این زمان برای مطالعه بیشتر و تمرین تست استفاده کن

برنامه ریزی تغذیه و ورزش

آرته بهت یاد میده که چطوری با اصلاح تغذیه، ساعت مطالعه و سطح انرژی خودت رو افزایش بدی. و همچنین ورزش های مخصوص کنکوری ها رو بهت یاد میده تا بتونی بدنت رو آماده ی نشستن طولانی مدت پشت میز و صندلی کنی

سوالات متداول

 • برنامه من به چه صورتی هستش؟

  آرته به شما برنامه درسی روزانه میده و اعتقاد ما بر این هست که نباید مشکلات درسی خودت رو به روز بعد ببری. پس ۳۰ روز ۳۰ برنامه.

 • ارتباط با پشتیبان تحصیلی من چطوریه؟

  شما بصورت روزانه در ساعات کاری هر زمان که بخواهید میتونید با پشتیبان خودتون بصورت تماس یا آنلاین در تماس باشید. پشتیبان های شما آن کال هستن. ما به جنبه های روحی و انگیزشی شما که ممکنه در لحظه دچار نوسان بشه اهمیت میدیم.

 • پشتیبان در یادگیری درس ها و سوالات مربوط به کنکور عملی هم کمک میکنه؟

  پشتیبان شما شناخت کامل به درس های هنری و آزمون های عملی داره. پشتیبان های آرته علاوه بر تخصص دانشگاهی در مشاوره تحصیلی و شغلی، فعالیت های تخصصی در انواع زمینه های هنری نیز دارند.

 • منابع کنکور هم معرفی میکنید یا خودتون برامون تهیه میکنید؟

  ما بهترین و کارآمد ترین منابع کنکور هنر رو براتون در یک فایل ارسال میکنیم و حتی بعضیاشون لینک خرید هم دارن، اما تهیه و خرید کتاب ها بر عهده شماست.