پاسخنامه کنکور هنر 1400 و 1401

0 1,440
تا دیر نشده مشکلتو بگو به مشاورت بگم:
منابع کنکور هنر چی هستن ؟

میدونی که اگه منابع اشتباهی بخونی کل زحماتت هدر میره ، در نهایت سر جلسه کتکورت تو هستی و کلی سوال که نمیدونی از کجا اومدن چون منابع درستی رو نخونده بودی ! آکادمی آرته ارائه کننده دقیق ترین منابع کنکو هنر با توجه به سطح درسی ، هدف و علاقته . لیست معتبر ترین منابع درسی رو از ما بگیر

دریافت مشاوره
چطوری باید برنامه ریزی انجام بدم؟

دانش آموزایی هستن که روزی 12 ساعت تلاش میکنن ولی با سرعت 200 کیلومتر توی مسیر اشتباهی درس میخونن! چون برنامه ریزی خوبی ندارن . اگه دنبال یه رتبه خفن توی سال کنکورت هستی و میخوای رو صندلی یکی از بهترین دانشگاه ها بشینی باید بدونی که برنامه ریزی اصولی با متد های روز جهان حرف اول رو برای موفقیتت میزنه . آکادمی آرته ارائه کننده جدید ترین متد های آموزشی و مطالعه هست که هر سال کلی رتبه برتر داره . چرا تو رتبه امسال نباشی ؟

دریافت مشاوره
عدم تمرکز وسط درس خوندن

تمرکز بالا مثل یه جت سرعتی عمل میکنه ! اگه میخوای جت ببندی درس بخونی باید مهارت تمرکز رو یاد بگیری یادت باشه که تمرکز قابل پرورشه پس اگه خیلی بی تمرکزی و حسابی از دستش کلافه شدی وقتشه که این مهارت مهم و آموزش ببینی تا توی یه هفته از تموم کنکوریا جلو بزنی بهت قول میدم که نتیجه میده کافیه از تکنیکای جادویی تمرکز استفاده کنی

دریافت مشاوره
شیوه مطالعه درس هارو بلد نیستم

اگه امروز درس میخونی فردا یادت میره ، اگه با زور و فشار و اعصاب خوردی درسارو یاد میگیری ، اگه همش استرس داری که مطالبو تا روز کنکو فراموش کنی و سر جلسه هیچی یادت نمونده باشه ! جای نگرانی نداره کافیه یاد بگیری که شیوه درست و اصولی درس خوندن چطوریه اون موقع هست که از سال کنکورت کلی تجربه خوب برات میمونه ، دیگه دوران استرس و اعصاب خوردی تموم شده وقتشه که با متد های روز مطالعه آشنا بشی تا شاهد قبولی خودت توی دانشگاه مورد علاقه ات باشی ، آکادمی آرته ارائه کننده جدیدی ترین متد های روز دنیاست و کمکت میکنه به بهترین نحو درس بخونی کافیه مشکلتو به من بگی​

دریافت مشاوره
انتخاب رشته کنکور هنر

سالانه دانش آموزای زیادی هستن که بعد یه سال تلاش و زحمت فراوان با یه انتخاب رشته اشتباه همه تلاشاشون رو نابود میکنن ! انتخاب رشته مهم ترین مرحله کنکورته که باید توسط یه فرد متخصص انجام بشه . میدونیم که خیلیا با رتبه های فوق العاده دانشگاه های بدی قبول شدن ، چون انتخاب رشته رو دست کم گرفتن حواست باشه که زحمتای یه سالتو به باد ندی . آکادمی آرته کمکت میکنه بهترین دانشگاه رو با رتبه ای که کسب کردی قبول بشی

دریافت مشاوره
مشکل کند خوانی شدید دارم

خیلی از دانش آموزا درگیر مطالعه لاکپشتی شدن ! به جای اینکه توی 24 ساعت کلی درس و کتاب بخونن همه وقتشون سر چندتا دونه درس گرفته میشه . دقیقا توی همون ثانیه هایی که داره میگذره کلی کنکوری با یاد گرفتن شیوه های تند خوانی و مطالعه سرعتی دارن مثل جت میرن جلو . وقتشه که تو هم این مهارت و یاد بگیری و بتونی بدون فشار و با سرعت و کیفیت خیلی بالایی از رقیبات جلو بزنی . تا کی میخوای اون عقب وایستی و با سرعت لاکپشتی حرکت کنی ؟​

دریافت مشاوره

طبق روال کنکور های سراسری سالهای قبل دفترچه سوالات و پاسخنامه کنکور هنر 1400 هم چند روز پس از برگزاری این آزمون در اختیار داوطلبان قرار گرفت. این امکان برای داوطلبان گروه های آزمایشی مختلف کنکور سراسری دارای اهمیت بسیاری می باشد. شرکت کنندگان هریک از رشته های ریاضی, تجربی, انسانی, زبان و هنر با مقایسه کلید منتشر شده از سوی سازمان سنجش با پاسخ های خود درصد های احتمالی خود را پیش بینی می کنند. این امر همیشه از سوی سازمان سنجش به عنوان برگزار کننده آزمون سراسری در سالیان مختلف انجام می شده است.

این خدمات سازمان سنجش در نوع خود دارای مزیت هایی می باشد. به خصوص اینکه چه داوطلبان کنکور هنر سال بعد، چه کنکور امسال می توانند اموری که مراحل بعدی باید انجام دهند را برنامه ریزی کنند. از آنجایی که داوطلبان هنر هم مانند سایر رشته ها نیاز به کلید آزمون سراسری دارند این پاسخنامه را در ادامه برای شما تدارک دیده ایم.

پاسخنامه کنکور سراسری هنر را از این نشانی دانلود کنید

مانند روال هر سال برای کنکور 1400 هم سازمان سنجش بستر را برای داوطلبان رشته های مختلف نظری و نیز رشته های زبان و هنر بازکرده است.  بعد از آنکه کنکور 1400 برگزار شد مانند سالهای قبل پس از گذشت چند روز کلید آن منتشر شد. کلید آزمون های داخل و خارج کشور در رشته های مختلف نظری به همراه هنر و زبان از طریق نشانی سازمان سنجش قابل دسترسی است.  در این پاسخنامه پاسخ صحیح هر تست در برابر شماره آن قرار می گیرد تا بتوانید پاسخ های خود را با پاسخ صحیح انطباق دهید و درست و یا غلط بودن پاسخ خود را تعیین کنید.

روز 14 تیر سازمان سنجش اقدام به انتشار کلید اولیه کنکور هنر 1400 کرد. درست یک روز بعد در15 تیر کلید کنکور هنر 1400 برای داوطلبان خارج از کشور هم منتشر شد.
کلید اولیه سوالات کنکور هنر 1400
پاسخنامه کنکور هنر 1400 داخل کشور دانلود کنید 
پاسخنامه کنکور هنر 1400 خارج از کشور دانلود کنید
کلید اولیه سوالات کنکور هنر تیر ماه 1401
پاسخنامه کنکور هنر تیر ماه 1401 داخل کشور دانلود کنید 
پاسخنامه کنکور هنر تیر ماه 1401 خارج از کشور دانلود کنید
کلید اولیه سوالات کنکور هنر دی ماه 1401
پاسخنامه کنکور هنر دی ماه 1401 داخل کشور دانلود کنید 
بیشتر بخوانید: سوالات کنکور هنر سال 1400

چگونه می توانیم اعتراض خود به کلید اولیه کنکور هنر 1400 را مطرح کنیم؟

برخلاف کلید این آزمون سراسری دفترچه آن چند ساعت پس از برگزاری آن منتشر می شود.  دیده می شود که افراد بسیاری پس از اتمام زمان آزمون سراسری با تهیه دفترچه و کلید پاسخ های خود را با پاسخ های کلید مقایسه می کنند.

گاها ممکن است داوطلبی به پاسخ نامه منتشر شده اعتراض داشته باشد و پاسخ دیگری را درباره تست خاصی درست بداند. اگر شما هم مشاهده چنین چیزی را تجربه کردید و بین پاسخ هایی که برای تست های مختلف از سوی سازمان سنجش مطرح شده پاسخ اشتباهی دیدید نگرانی به خود راه ندهید. چرا که سازمان سنجش بستر اعتراض به کلید آزمون سراسری را فراهم کرده است. می توانید اعتراض خود را به این پاسخنامه از طریق سیستم پاسخگویی سنجش مطرح کنید تا به اعتراض شما رسیدگی شود.

در صورتی که پاسخنامه کنکور هنر 1400 را بررسی کردید و درصد های مختلف خود را محاسبه کردید می توانید برای اطلاع از رتبه حدودی خود با همکاران ما تماس بگیرید تا به خوبی رتبه حدودی شم از سوی همکاران ما پیش بینی شود  اینکه از طریق صفحه تخمین رتبه آکادمی آرته پیش بینی لازم را انجام دهید. در صورتی هم که نیاز به دریافت اطلاعات بیشتر درباره کنکور هنر 1401 دارید می توانید از طریق شبکه های اجتماعی نیز را ما در ارتباط باشید و از جدیدترین اخبار درباره کنکور هنر 1401 باخبر شوید.

? 14 تیر ماه 1400

روز دوشنبه مورخ 14 تیر 1400 سازمان سنجش اقدام به انتشار کلید آزمون هنر کرد.

? نهم تیر ماه 1400

روز دوشنبه مورخ 14 تیر ماه 1400 کلید اولیه سوالات کنکور هنر داخل کشور از سوی سازمان سنجش منتشر شد. از طرف دیگر دو روز بعد یعنی چهارشنبه 16 تیر 1400 کلید سوالات کنکور هنر خارج از کشور نیز برای داوطلبان خارج از کشور منتشر شد.

پاسخ به چند پرسش پرتکرار

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.