نحوه ورود به سیستم گلستان با موبایل

2 1,893
تا دیر نشده مشکلتو بگو به مشاورت بگم:
منابع کنکور هنر چی هستن ؟

میدونی که اگه منابع اشتباهی بخونی کل زحماتت هدر میره ، در نهایت سر جلسه کتکورت تو هستی و کلی سوال که نمیدونی از کجا اومدن چون منابع درستی رو نخونده بودی ! آکادمی آرته ارائه کننده دقیق ترین منابع کنکو هنر با توجه به سطح درسی ، هدف و علاقته . لیست معتبر ترین منابع درسی رو از ما بگیر

دریافت مشاوره
چطوری باید برنامه ریزی انجام بدم؟

دانش آموزایی هستن که روزی 12 ساعت تلاش میکنن ولی با سرعت 200 کیلومتر توی مسیر اشتباهی درس میخونن! چون برنامه ریزی خوبی ندارن . اگه دنبال یه رتبه خفن توی سال کنکورت هستی و میخوای رو صندلی یکی از بهترین دانشگاه ها بشینی باید بدونی که برنامه ریزی اصولی با متد های روز جهان حرف اول رو برای موفقیتت میزنه . آکادمی آرته ارائه کننده جدید ترین متد های آموزشی و مطالعه هست که هر سال کلی رتبه برتر داره . چرا تو رتبه امسال نباشی ؟

دریافت مشاوره
عدم تمرکز وسط درس خوندن

تمرکز بالا مثل یه جت سرعتی عمل میکنه ! اگه میخوای جت ببندی درس بخونی باید مهارت تمرکز رو یاد بگیری یادت باشه که تمرکز قابل پرورشه پس اگه خیلی بی تمرکزی و حسابی از دستش کلافه شدی وقتشه که این مهارت مهم و آموزش ببینی تا توی یه هفته از تموم کنکوریا جلو بزنی بهت قول میدم که نتیجه میده کافیه از تکنیکای جادویی تمرکز استفاده کنی

دریافت مشاوره
شیوه مطالعه درس هارو بلد نیستم

اگه امروز درس میخونی فردا یادت میره ، اگه با زور و فشار و اعصاب خوردی درسارو یاد میگیری ، اگه همش استرس داری که مطالبو تا روز کنکو فراموش کنی و سر جلسه هیچی یادت نمونده باشه ! جای نگرانی نداره کافیه یاد بگیری که شیوه درست و اصولی درس خوندن چطوریه اون موقع هست که از سال کنکورت کلی تجربه خوب برات میمونه ، دیگه دوران استرس و اعصاب خوردی تموم شده وقتشه که با متد های روز مطالعه آشنا بشی تا شاهد قبولی خودت توی دانشگاه مورد علاقه ات باشی ، آکادمی آرته ارائه کننده جدیدی ترین متد های روز دنیاست و کمکت میکنه به بهترین نحو درس بخونی کافیه مشکلتو به من بگی​

دریافت مشاوره
انتخاب رشته کنکور هنر

سالانه دانش آموزای زیادی هستن که بعد یه سال تلاش و زحمت فراوان با یه انتخاب رشته اشتباه همه تلاشاشون رو نابود میکنن ! انتخاب رشته مهم ترین مرحله کنکورته که باید توسط یه فرد متخصص انجام بشه . میدونیم که خیلیا با رتبه های فوق العاده دانشگاه های بدی قبول شدن ، چون انتخاب رشته رو دست کم گرفتن حواست باشه که زحمتای یه سالتو به باد ندی . آکادمی آرته کمکت میکنه بهترین دانشگاه رو با رتبه ای که کسب کردی قبول بشی

دریافت مشاوره
مشکل کند خوانی شدید دارم

خیلی از دانش آموزا درگیر مطالعه لاکپشتی شدن ! به جای اینکه توی 24 ساعت کلی درس و کتاب بخونن همه وقتشون سر چندتا دونه درس گرفته میشه . دقیقا توی همون ثانیه هایی که داره میگذره کلی کنکوری با یاد گرفتن شیوه های تند خوانی و مطالعه سرعتی دارن مثل جت میرن جلو . وقتشه که تو هم این مهارت و یاد بگیری و بتونی بدون فشار و با سرعت و کیفیت خیلی بالایی از رقیبات جلو بزنی . تا کی میخوای اون عقب وایستی و با سرعت لاکپشتی حرکت کنی ؟​

دریافت مشاوره

با پیشرفت تکنولوژی و افزایش سرعت در انجام کار های اداری شاهد این هستیم که انجام بسیاری از امورات اداری شهروندان و دانشجویان از طریق گوشی های هوشمند، امکان پذیر گشته است. به همین جهت در این مقاله سعی بر این داریم روش ورود به سامانه گلستان دانشگاه هنر تهران را برای شما دانشجویان ایران زمین بصورت گام به گام توضیح دهیم.

یکی از نگرانی های دانشجویان ورودی جدید این است که آیا می توان با گوشی های هوشمند نیز وارد سامانه شد؟ شهریه ترم ها را پرداخت کرد یا حتی حذف و اضافه را به آسانی انجام داد؟ بله می توان.
دیگر نیازی به ماندن در صف های طولانی کافی نت نیست.

شما می توانید با ورود به سایت اینترنتی edu.art.ac.ir از طریق گوشی های هوشمند خود، به آسانی به این سامانه دسترسی داشته باشید.

همچنین سامانه گلستان دانشگاه تهران مجهز به اپلیکیشن نیز می باشد و شما پس از نصب این برنامه بر روی گوشی های هوشمند خود می توانید از امکانات اپلیکیشن استفاده نمایید.

روش ورود مستقیم به سامانه گلستان از موبایل

شما می توانید به طور مستقیم آدرس اینترنتی سایت گلستان دانشگاه هنر تهران را وارد مرورگر خود کرده. لازم به ذکر است که سامانه گلستان برای هر دانشگاه متفاوت می باشد.
برای نمونه، دانشجویان دانشگاه های دبیری و یا دانشگاه های تربیت معلم می توانند برای ورود به سامانه گلستان دانشگاه فرهنگیان از سایت education.cfu.ac.ir استفاده نمایند. ابتدا آدرس سایت را در مرورگر موبایل هوشمند خود جستجو کرده و در مرحله ی بعد با کلیک بر روی گزینه ی ” ورود به سیستم ” و وارد کردن اطلاعات مربوط به نام کاربری و رمز عبور صحیح خود، به صفحه ی شخصی خود هدایت خواهید شد.

شایان ذکر است که آدرس لینک ورودی سامانه گلستان برای انواع دانشگاه ها متفاوت می باشد و این لینک ها با سایت های واحد های آموزشی نیز متفاوت است. دانشجویان دانشگاه های پیام نور نیز می توانند برای ورود به سامانه گلستان پیام نور از لینک پیوسته دانشگاه استفاده نمایند.

مراحل ورود مستقیم به سیستم گلستان با موبایل :

 1. سایت گلستان دانشگاه مد نظر خود را در مرور گر موبایل هوشمند خود جستجو کنید
 2. اولین جستجوی مرورگر را انتخاب نمایید
 3. پس از ورود به سامانه، گزینه ورود به سیستم را انتخاب کرده
 4. نام کاربری، رمز عبور صحیح را وارد کرده و بر روی گزینه ورود کلیک کنید
 5. شما به صفحه شخصی خود وارد شدید.

 

ورود به سیستم گلستان با نرم افزار موبایل

به اطلاع می رساند که اپلیکیشن سیستم گلستان برای تسریع در امور اداری دانشجویان طراحی و ارائه شده است. توسعه دهندگان این اپلیکیشن منابع مستقل و غیر رسمی می باشند. لازم به ذکر است که این اپلیکیشن زیر نظر دانشگاه نمی باشد و هدف آن فقط جمع آوری اطلاعات و لینک های تمام سامانه های گلستان دانشگاه ها و ارائه ی آن به دانشجویان محترم می باشد.

دانشجویان در نظر داشته باشند برای استفاده از خدمات اپلیکیشن سامانه گلستان بایستی هزینه عضویت پرداخت نمایند و سپس می توانند اقدام به جستجوی دانشگاه محل تحصیل خود کنند.

همچنین این اپلیکیشن مناسب برای دانشجویانی است که ورود مستقیم به سامانه گلستان دانشگاه هنر تهران برایشان مشکل است، به راحتی پس از نصب اپلیکیشن می توانند به انجام تمامی امورات دانشگاهی خود ادامه دهند.

 

می توانید از لینک زیر به راحتی نرم افزار موبایل سیستم گلستان را دانلود نمایید.

 

مراحل ورود به سیستم گلستان با نرم افزار موبایل :

 1. ابتدا اپلیکیشن موبایل سیستم گلستان را از لینک بالا دانلود نمایید
 2. پس از دانلود، نرم افزار را نصب کنید
 3. اپلیکیشن را باز کنید
 4. شماره همراه ثبت شده خود را وارد برنامه کنید
 5. کد احراز ارسال شده را وارد اپلیکیشن گلستان کنید
 6. مشخصات خواسته شده را وارد کنید
 7. در این مرحله عضویت به پایان رسیده و وارد برنامه می شوید
 8. ” ورود به سیستم گلستان ” را از صفحه ی اصلی انتخاب کنید
 9. نام و یا دانشگاه محل تحصیل خود را وارد کنید
 10. در مرحله ی آخر، نام کاربری و کلمه عبور صحیح را وارد کرده
 11. گزینه ” ورود ” را انتخاب کنید

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
2 نظرات
 1. سمیرا می گوید

  من نمیتونم داخل سایت گلستان بشم مشکل چیه

  1. آکادمی آرته می گوید

   وقت بخیر. از مسیر ارتباطی اینترنت خودتون اطمینان حاصل کنین. همچنین پشینهاد میشه از طریق کافی نت مراحل ثبت نام و پرینت رو انجام بدید. موفق باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.