مشاوره کنکور هنر در دزفول

0 118
تا دیر نشده مشکلتو بگو به مشاورت بگم:
منابع کنکور هنر چی هستن ؟

میدونی که اگه منابع اشتباهی بخونی کل زحماتت هدر میره ، در نهایت سر جلسه کتکورت تو هستی و کلی سوال که نمیدونی از کجا اومدن چون منابع درستی رو نخونده بودی ! آکادمی آرته ارائه کننده دقیق ترین منابع کنکو هنر با توجه به سطح درسی ، هدف و علاقته . لیست معتبر ترین منابع درسی رو از ما بگیر

دریافت مشاوره
چطوری باید برنامه ریزی انجام بدم؟

دانش آموزایی هستن که روزی 12 ساعت تلاش میکنن ولی با سرعت 200 کیلومتر توی مسیر اشتباهی درس میخونن! چون برنامه ریزی خوبی ندارن . اگه دنبال یه رتبه خفن توی سال کنکورت هستی و میخوای رو صندلی یکی از بهترین دانشگاه ها بشینی باید بدونی که برنامه ریزی اصولی با متد های روز جهان حرف اول رو برای موفقیتت میزنه . آکادمی آرته ارائه کننده جدید ترین متد های آموزشی و مطالعه هست که هر سال کلی رتبه برتر داره . چرا تو رتبه امسال نباشی ؟

دریافت مشاوره
عدم تمرکز وسط درس خوندن

تمرکز بالا مثل یه جت سرعتی عمل میکنه ! اگه میخوای جت ببندی درس بخونی باید مهارت تمرکز رو یاد بگیری یادت باشه که تمرکز قابل پرورشه پس اگه خیلی بی تمرکزی و حسابی از دستش کلافه شدی وقتشه که این مهارت مهم و آموزش ببینی تا توی یه هفته از تموم کنکوریا جلو بزنی بهت قول میدم که نتیجه میده کافیه از تکنیکای جادویی تمرکز استفاده کنی

دریافت مشاوره
شیوه مطالعه درس هارو بلد نیستم

اگه امروز درس میخونی فردا یادت میره ، اگه با زور و فشار و اعصاب خوردی درسارو یاد میگیری ، اگه همش استرس داری که مطالبو تا روز کنکو فراموش کنی و سر جلسه هیچی یادت نمونده باشه ! جای نگرانی نداره کافیه یاد بگیری که شیوه درست و اصولی درس خوندن چطوریه اون موقع هست که از سال کنکورت کلی تجربه خوب برات میمونه ، دیگه دوران استرس و اعصاب خوردی تموم شده وقتشه که با متد های روز مطالعه آشنا بشی تا شاهد قبولی خودت توی دانشگاه مورد علاقه ات باشی ، آکادمی آرته ارائه کننده جدیدی ترین متد های روز دنیاست و کمکت میکنه به بهترین نحو درس بخونی کافیه مشکلتو به من بگی​

دریافت مشاوره
انتخاب رشته کنکور هنر

سالانه دانش آموزای زیادی هستن که بعد یه سال تلاش و زحمت فراوان با یه انتخاب رشته اشتباه همه تلاشاشون رو نابود میکنن ! انتخاب رشته مهم ترین مرحله کنکورته که باید توسط یه فرد متخصص انجام بشه . میدونیم که خیلیا با رتبه های فوق العاده دانشگاه های بدی قبول شدن ، چون انتخاب رشته رو دست کم گرفتن حواست باشه که زحمتای یه سالتو به باد ندی . آکادمی آرته کمکت میکنه بهترین دانشگاه رو با رتبه ای که کسب کردی قبول بشی

دریافت مشاوره
مشکل کند خوانی شدید دارم

خیلی از دانش آموزا درگیر مطالعه لاکپشتی شدن ! به جای اینکه توی 24 ساعت کلی درس و کتاب بخونن همه وقتشون سر چندتا دونه درس گرفته میشه . دقیقا توی همون ثانیه هایی که داره میگذره کلی کنکوری با یاد گرفتن شیوه های تند خوانی و مطالعه سرعتی دارن مثل جت میرن جلو . وقتشه که تو هم این مهارت و یاد بگیری و بتونی بدون فشار و با سرعت و کیفیت خیلی بالایی از رقیبات جلو بزنی . تا کی میخوای اون عقب وایستی و با سرعت لاکپشتی حرکت کنی ؟​

دریافت مشاوره

مشاوره کنکور هنر در دزفول از جمله خدمات مشاوره ای ما برای افرادی است که قصد شرکت در کنکور گروه آزمایشی هنر را دارند. باید بپذیریم که رشته هنر نسبت به رشته زبان های خارجی و نیز رشته های نظری از نظر خدمات مشاوره ای مورد بی توجهی قرار گرفته است.

شاید اینطور برداشت شود که قبولی در کنکور هنر بسیار آسان می باشد. اما حقیقتا محدودیت منابع اتفاقا سبب سخت شدن پاسخگویی به سوالات آن می شود.

اما همکاران ما آماده هستند تا بهترین خدمات مشاوره ای را به شمایی که قصد شرکت در کنکور هنر را دارید ارائه کنند. به این منظور که شما عزیزان بتوانید به خوبی استعداد خود را شناسایی کنید. شما عزیزان بدون محدودیت می توانید از خدمات مشاوره ای ما بهره مند شوید. چرا که درباره زمان تماس و نیز تعداد تماس به منظور دریافت مشاوره هیچ محدودیتی وجود ندارد.

علل مهم بودن دریافت مشاوره کنکور هنر

شما عزیزان بنا به دلایلی که در زیر به آن ها اشاره می کنیم مهم است که از خدمات مشاوره ای کنکور هنر بهره مند شوید:

 • به دلیل متفاوت بودن نحوه مطالعه دروس کنکور هنر مهم است که از خدمات مشاوره ای درست بهره مند شوید.
 • به دلیل نامشخص بودن منابع کنکور هنر باید از خدمات مشاوره ای درست بهره مند شوید تا منابع درست به شما معرفی شوند.
 • تعیین ساعت مطالعه درست با توجه به ظرفیت و تعداد شرکت کنندگان کنکور این گروه آزمایشی
بنابراین اگر شما هم علاقه مند به شرکت در کنکور هنر هستید و به دنبال دریافت مشاوره کنکور هنر در دزفول هستید می توانید از طریق شماره های درج شده در سایت با ما تماس بگیرید تا راهنمایی های لازم خدمت شما ارائه شوند. اما شما عزیزان به منظور دریافت مشاوره کنکور هنر در دزفول باید برخی پیش نیاز ها را داشته باشید. در ادامه برای شما از این پیش نیاز ها به عنوان شرایط دریافت مشاوره صحبت خواهیم کرد.

[adguru adid=”1084″]

برای دریافت خدمات مشاوره ای شما چه ویژگی هایی باید داشته باشم؟

تنها چیزی که از شما می خواهیم مصمم بودن نسبت به قبولی در این رشته می باشد.

بسیاری از افراد را می توان یافت که خواهان مشاوره هستند اما گامی برای تحقق رویای خود و تبدیل آن به هدف و درنهایت رسیدن به این هدف برنمی دارند.

بنابراین ما بی توجه به توان مالی شما تنها برای مشاوره به افرادی تا انتهای مسیر مشاوره خواهیم داد که خود خواهان رسیدن به هدف بوده و دارای ساعت مطالعه ای در شان فرد محصل در رشته های تاپ رشته هنر باشند. برای دریافت بهترین خدمات مشاوره ای همین الان گوشی تلفن را بردارید و با ما تماس بگیرید.

چند گام مهم به منظور دریافت مشاوره ای بهتر

برداشتن گام های زیر می تواند مسیر رسیدن به رشته موردنظر شما را هموارتر کند:

 • اولین گام داشتن هدف گذاری صحیح می باشد.
 • دومین گام پیدا کردن شناخت کافی نسبت به منابع کنکور هنر می باشد.
 • پس از آنکه منابع درستی را شناختید با دریافت برنامه ریزی دقیق می توانید زمان دقیقی را برای مطالعه هریک از منابع اختصاص دهید.
 • از مشاور خود نحوه مطالعه هر درس را به خوبی فراگیرید. نمی توان انتظار داشت که نحوه مطالعه یک درس عمومی با یک درس خصوصی یکی باشد.
 • به هیچ وجه دروس عمومی را بی اهمیت ندانید. این را برای افرادی که قصد شرکت در کنکور زبان را دارند هم می گوییم.
 • نوشتن خلاصه کمک شایانی به تثبیت مطالب به خصوص در دوران جمع بندی می کند.
 • یادتان باشد درباره اصول تست زنی حتما از مشاور خود اطلاعات لازم را دریافت کنید.
 • درباره اینکه از هر مبحث چه تعداد سوال مطرح می شود یا به بیان بهتر بودجه بندی کنکور اطلاعات کافی را کسب کنید.
 • نگاهی به قبولی های سالهای قبل و به خصوص درصد های کارنامه های آن ها بندازید.
 • از مشاور خود کمک بگیرید و سوالات کنکور های هنر سالهای قبل را تحلیل کنید.

سخن آخر

در این مطلب درباره مشاوره کنکور هنر در دزفول توضیحات کاملی را ارائه کردیم. شما عزیزان می توانید به منظور قبولی در کنکور رشته هنر از بهترین خدمات مشاوره ای به وسیله ما بهره مند شوید. درباره علل اهمیت دریافت مشاوره کنکور هنر و گام های مهم به منظور داشتن مشاوره ای خوب برای شما به خوبی در طول مطلب صحبت شد.

[adguru adid=”1084″]

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.