مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور هنر

0 48
تا دیر نشده مشکلتو بگو به مشاورت بگم:
منابع کنکور هنر چی هستن ؟

میدونی که اگه منابع اشتباهی بخونی کل زحماتت هدر میره ، در نهایت سر جلسه کتکورت تو هستی و کلی سوال که نمیدونی از کجا اومدن چون منابع درستی رو نخونده بودی ! آکادمی آرته ارائه کننده دقیق ترین منابع کنکو هنر با توجه به سطح درسی ، هدف و علاقته . لیست معتبر ترین منابع درسی رو از ما بگیر

دریافت مشاوره
چطوری باید برنامه ریزی انجام بدم؟

دانش آموزایی هستن که روزی 12 ساعت تلاش میکنن ولی با سرعت 200 کیلومتر توی مسیر اشتباهی درس میخونن! چون برنامه ریزی خوبی ندارن . اگه دنبال یه رتبه خفن توی سال کنکورت هستی و میخوای رو صندلی یکی از بهترین دانشگاه ها بشینی باید بدونی که برنامه ریزی اصولی با متد های روز جهان حرف اول رو برای موفقیتت میزنه . آکادمی آرته ارائه کننده جدید ترین متد های آموزشی و مطالعه هست که هر سال کلی رتبه برتر داره . چرا تو رتبه امسال نباشی ؟

دریافت مشاوره
عدم تمرکز وسط درس خوندن

تمرکز بالا مثل یه جت سرعتی عمل میکنه ! اگه میخوای جت ببندی درس بخونی باید مهارت تمرکز رو یاد بگیری یادت باشه که تمرکز قابل پرورشه پس اگه خیلی بی تمرکزی و حسابی از دستش کلافه شدی وقتشه که این مهارت مهم و آموزش ببینی تا توی یه هفته از تموم کنکوریا جلو بزنی بهت قول میدم که نتیجه میده کافیه از تکنیکای جادویی تمرکز استفاده کنی

دریافت مشاوره
شیوه مطالعه درس هارو بلد نیستم

اگه امروز درس میخونی فردا یادت میره ، اگه با زور و فشار و اعصاب خوردی درسارو یاد میگیری ، اگه همش استرس داری که مطالبو تا روز کنکو فراموش کنی و سر جلسه هیچی یادت نمونده باشه ! جای نگرانی نداره کافیه یاد بگیری که شیوه درست و اصولی درس خوندن چطوریه اون موقع هست که از سال کنکورت کلی تجربه خوب برات میمونه ، دیگه دوران استرس و اعصاب خوردی تموم شده وقتشه که با متد های روز مطالعه آشنا بشی تا شاهد قبولی خودت توی دانشگاه مورد علاقه ات باشی ، آکادمی آرته ارائه کننده جدیدی ترین متد های روز دنیاست و کمکت میکنه به بهترین نحو درس بخونی کافیه مشکلتو به من بگی​

دریافت مشاوره
انتخاب رشته کنکور هنر

سالانه دانش آموزای زیادی هستن که بعد یه سال تلاش و زحمت فراوان با یه انتخاب رشته اشتباه همه تلاشاشون رو نابود میکنن ! انتخاب رشته مهم ترین مرحله کنکورته که باید توسط یه فرد متخصص انجام بشه . میدونیم که خیلیا با رتبه های فوق العاده دانشگاه های بدی قبول شدن ، چون انتخاب رشته رو دست کم گرفتن حواست باشه که زحمتای یه سالتو به باد ندی . آکادمی آرته کمکت میکنه بهترین دانشگاه رو با رتبه ای که کسب کردی قبول بشی

دریافت مشاوره
مشکل کند خوانی شدید دارم

خیلی از دانش آموزا درگیر مطالعه لاکپشتی شدن ! به جای اینکه توی 24 ساعت کلی درس و کتاب بخونن همه وقتشون سر چندتا دونه درس گرفته میشه . دقیقا توی همون ثانیه هایی که داره میگذره کلی کنکوری با یاد گرفتن شیوه های تند خوانی و مطالعه سرعتی دارن مثل جت میرن جلو . وقتشه که تو هم این مهارت و یاد بگیری و بتونی بدون فشار و با سرعت و کیفیت خیلی بالایی از رقیبات جلو بزنی . تا کی میخوای اون عقب وایستی و با سرعت لاکپشتی حرکت کنی ؟​

دریافت مشاوره

در عصر حاضر با پیشرفت تکنولوژی بسیاری از کارهایی که در ایام قدیم نیاز به حضور فیزیکی متقاضی بود، بصورت تلفنی و یا آنلاین از طریق رسانه های اجتماعی قابل انجام می باشد.
در حال حاضر با توجه به شیوع بیماری کرونا، به راحتی می توانید با یک تماس و یا بصورت آنلاین از اطلاعات مربوط به انتخاب رشته کنکور سراسری هنر توسط کارشناسان تخصصی آکادمی کنکور هنر آرته استفاده نمایید.

توجه داشته باشید برای مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور هنر و کسب اطلاعات پایه نیازی به پرداخت هیچ هزینه ای نیست.

 

 

چرا مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور انجام دهیم ؟

در کشور ما کنکور یکی از مهم ترین مراحل زندگی هر فرد به حساب می آید، هر نو جوان و جوانی که می خواهد آینده ای خوب برای خود بسازد در مرحله ی اول نیازمند تحصیلات در یک دانشگاه معتبر در سطح کشور می باشد.
لذا با توجه به اهمیت کنکور سراسری هنر، مشاوره تلفنی کنکور می تواند تعیین کننده ی بسیاری از موارد مهم و سرنوشت ساز باشد.
انتخاب رشته یک حرفه ی بسیار سخت و تخصصی می باشد که اگر داوطلب اشتباهی در این زمینه انجام دهد ممکن است براحتی زحمات یک ساله ی خود را به هدر دهد، با توجه به نکته های گفته شده، داشتن یک مشاور تحصیلی و برنامه ریزی اصولی تحصیلی، می تواند نقس بسیار مهمی در آینده ی تحصیلی و شغلی شما داشته باشد.
همانطور که یک تیم فوتبال با وجود بازیکنان بسیار سرشناس، اما بدون وجود مربی و سرمربی قادر به کسب قهرمانی نخواهند بود.

شما همواره می توانید در منزل خود با شماره تلفن گویا آکادمی کنکور هنر آرته تماس حاصل فرمایید و از مشاوره تلفنی آکادمی ما بهره مند شوید.

مشاور تلفنی کنکور هنر دارای چه مواردی است ؟

یکی از خصوصیات مشاور تلفنی این است که اهداف و خواسته های درونی و بیرون دانش آموز را شناسایی کند و بتواند یک مسیر مشخص و روشن از آینده ی تحصیلی برای او تدوین نماید.
این کار باید با دقت، تسلط و وسواس بالایی انجام گیرد، در نتیجه علایق شما، شرایط تحصیلی و خانوادگی شما و پتانسیل و ظرفیت های شما مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
با وجود اطلاعات مورد نظر میتوانیم یک شناخت نسبی در مورد داوطلب به دست آورده و راهنمایی های لازم را توضیح دهیم.
به طور مثال یک مشاور باید بداند:

  • شما چه رشته ای انتخاب کرده اید؟
  • به چه رشته های دیگری علاقه دارید؟
  • علت انتخاب های شما چیست ؟
  • عوامل درونی و بیرونی علاقه ی شما به هنر ؟

و دیگر سوالات تخصصی که توسط کارشناسان کنکور هنر آرته از شما پرسیده می شود.

در ادامه ی مطلب قصد داریم دیگر خصوصیات یک مشاوره تلفنی را برای شما توضیح دهیم :

تحصیلات آکادمیک در زمینه مشاوره تحصیلی و تخصص لازم

علم مشاوره همواره یکی از علوم انسانی بسیار مهم در جهان شناخته می شود، پس لزوما نباید یک مشاور خودش حتما یک رتبه برتر باشد.
همانطور که یک مربی الزاما یک فوتبالیست برتر نیست.
مشاوره یک رشته ی تحصیلی می باشد و تا مقطع دکترا می تواند ادامه پیدا کند.
همچنین یک مشاوره تحصیلی می تواند در مقطع کارشناسی روان شناسی نیز تحصیل نماید و در نتیجه امکان شناسایی ظرفیت های درونی دانش آموز را فراهم می آورد.

داشتن کارنامه کاری موفق

توجه به کارنامه ی کاری یک مشاور می تواند کاملا بیانگر درصد موفقیت دانش آموزانی که با او کار کرده اند باشد، یک مربی و مشاور خوب همواره برای تیم خود موفقیت های بسیاری کسب می کند.

با دیدن از صفحه اینستاگرامی ما و صفحات وب سایت مربوط به آمار قبولی کنکور هنر آرته می توانید کارنامه ی مشاورین موفق ما را بررسی کرده و با از مشاوره تلفنی کنکور هنر ما با خیال راحت بهره مند شوید.

کیفیت مشاوره تلفنی و استفاده از خطوط ویژه مکالمه برای شما عزیزان از مهم ترین برنامه های انجام شده ی ما می باشد.

مجموعه ی تیم آکادمی کنکور تخصصی هنر آرته آماده ارایه بهترین مشاوره تلفنی در زمینه کنکور هنر در سراسر کشور می باشد.

آکادمی تخصصی کنکور هنر آرته همواره اطلاعات پایه را بصورت کاملا رایگان در اختیار شما قرار می دهد، پس دیگر نگران نباشید.

رایگان بودن اطلاعات پایه به این معنی نیست که کیفیت مشاوره برای شما کاهش پیدا کند، برای ما همه ی هنرمندان و هنرجویان سرزمین ارزشمند می باشند ارایه بهترین و با کیفیت ترین خدمات از وظایف اصلی آکادمی آرته می باشد.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.