رشته های بدون کنکور هنر

0 88
تا دیر نشده مشکلتو بگو به مشاورت بگم:
منابع کنکور هنر چی هستن ؟

میدونی که اگه منابع اشتباهی بخونی کل زحماتت هدر میره ، در نهایت سر جلسه کتکورت تو هستی و کلی سوال که نمیدونی از کجا اومدن چون منابع درستی رو نخونده بودی ! آکادمی آرته ارائه کننده دقیق ترین منابع کنکو هنر با توجه به سطح درسی ، هدف و علاقته . لیست معتبر ترین منابع درسی رو از ما بگیر

دریافت مشاوره
چطوری باید برنامه ریزی انجام بدم؟

دانش آموزایی هستن که روزی 12 ساعت تلاش میکنن ولی با سرعت 200 کیلومتر توی مسیر اشتباهی درس میخونن! چون برنامه ریزی خوبی ندارن . اگه دنبال یه رتبه خفن توی سال کنکورت هستی و میخوای رو صندلی یکی از بهترین دانشگاه ها بشینی باید بدونی که برنامه ریزی اصولی با متد های روز جهان حرف اول رو برای موفقیتت میزنه . آکادمی آرته ارائه کننده جدید ترین متد های آموزشی و مطالعه هست که هر سال کلی رتبه برتر داره . چرا تو رتبه امسال نباشی ؟

دریافت مشاوره
عدم تمرکز وسط درس خوندن

تمرکز بالا مثل یه جت سرعتی عمل میکنه ! اگه میخوای جت ببندی درس بخونی باید مهارت تمرکز رو یاد بگیری یادت باشه که تمرکز قابل پرورشه پس اگه خیلی بی تمرکزی و حسابی از دستش کلافه شدی وقتشه که این مهارت مهم و آموزش ببینی تا توی یه هفته از تموم کنکوریا جلو بزنی بهت قول میدم که نتیجه میده کافیه از تکنیکای جادویی تمرکز استفاده کنی

دریافت مشاوره
شیوه مطالعه درس هارو بلد نیستم

اگه امروز درس میخونی فردا یادت میره ، اگه با زور و فشار و اعصاب خوردی درسارو یاد میگیری ، اگه همش استرس داری که مطالبو تا روز کنکو فراموش کنی و سر جلسه هیچی یادت نمونده باشه ! جای نگرانی نداره کافیه یاد بگیری که شیوه درست و اصولی درس خوندن چطوریه اون موقع هست که از سال کنکورت کلی تجربه خوب برات میمونه ، دیگه دوران استرس و اعصاب خوردی تموم شده وقتشه که با متد های روز مطالعه آشنا بشی تا شاهد قبولی خودت توی دانشگاه مورد علاقه ات باشی ، آکادمی آرته ارائه کننده جدیدی ترین متد های روز دنیاست و کمکت میکنه به بهترین نحو درس بخونی کافیه مشکلتو به من بگی​

دریافت مشاوره
انتخاب رشته کنکور هنر

سالانه دانش آموزای زیادی هستن که بعد یه سال تلاش و زحمت فراوان با یه انتخاب رشته اشتباه همه تلاشاشون رو نابود میکنن ! انتخاب رشته مهم ترین مرحله کنکورته که باید توسط یه فرد متخصص انجام بشه . میدونیم که خیلیا با رتبه های فوق العاده دانشگاه های بدی قبول شدن ، چون انتخاب رشته رو دست کم گرفتن حواست باشه که زحمتای یه سالتو به باد ندی . آکادمی آرته کمکت میکنه بهترین دانشگاه رو با رتبه ای که کسب کردی قبول بشی

دریافت مشاوره
مشکل کند خوانی شدید دارم

خیلی از دانش آموزا درگیر مطالعه لاکپشتی شدن ! به جای اینکه توی 24 ساعت کلی درس و کتاب بخونن همه وقتشون سر چندتا دونه درس گرفته میشه . دقیقا توی همون ثانیه هایی که داره میگذره کلی کنکوری با یاد گرفتن شیوه های تند خوانی و مطالعه سرعتی دارن مثل جت میرن جلو . وقتشه که تو هم این مهارت و یاد بگیری و بتونی بدون فشار و با سرعت و کیفیت خیلی بالایی از رقیبات جلو بزنی . تا کی میخوای اون عقب وایستی و با سرعت لاکپشتی حرکت کنی ؟​

دریافت مشاوره

عده ای فکر می کنند برای قبولی در تمامی رشته های گروه آزمایشی هنر باید در کنکور سراسری شرکت کنند. این درحالی است که برخی کد رشته ها برای این گروه آزمایشی موحود هستند که بدون کنکور می توانید در آنها قبول شوید. ملاک قبولی در این رشته ها سوابق تحصیلی می باشد. بهتر است برای داشتن انتخابی بهتر به سراغ لیست رشته های بدون کنکور هنر بروید و نگاهی به این لیست انداخته و در انتها رشته موردنظر خود را برگزینید.

علی رغم رقابت سنگین در برخی از گروه های آزمایشی رشته های نظری به خصوص گروه آزمایش تحربی، رشته های گروه آزمایشی هنر هم میان دانش آموزان دبیرستانی محبوبیت خود را داراست. امکان پذیرش دانشجو در رشته های مختلف از جمله رشته های گروه آزمایشی هنر سبب شده افراد بدون کنکور در برخی از این رشته ها تحصیل کنند.

با استناد به دفترچه منتشر شده در مهر 1400 برای پذیرش رشته های بدون کنکور افراد مختلف بدون محدود شدن نسبت به نوع مدرک دیپلم یا پیش دانشگاهی می توانند به فراخور سوابق تحصیلی خود در رشته های بدون کنکور از جمله رشته های کنکور هنر پذیرش شوند.

اگر علاقه مند به کسب اطلاعات درباره لیست رشته های بدون کنکور گروه آزمایشی هنر هستید این مطلب برای شماست.

رشته های گروه آزمایشی هنر که بدون کنکور پذیرش دارند

اگر قصد ثبت نام در رشته های بدون کنکور گروه آزمایشی هنر دارید می توانید با استفاده از دفترچه مخصوص رشته های بدون کنکور و در نهایت مراجعه به بخش مربوط در سامانه سنجش اقدام به انتخاب این کد رشته ها کنید.

دانشگاه های مختلفی امروزه اقدام به پذیرش دانشجو در رشته های بدون کنکور در گروه آزمایشی هنر می کنند.

هر سال سازمان سنجش با انتشار دفترچه ای لیست رشته های بدون کنکور را ارائه می کند. شما عزیزان می توانید رشته های بدون کنکور را از طریق این دفترچه بررسی کنید. اگر هم رشته جدیدی قرار باشد به این لیست اضافه شود در نسخه های جدید این دفترچه حتما قید می شود. طوری که دانشگاه هایی که رشته های بدون کنکور جدیدی را پذیرش می کنند از طریق نسخه جدید این دفترچه مشخص می شوند.
رشته های بدون کنکور گروه آزمایشی هنر 1400
رشته های مقطع کارشناسی
فرش مرمت آثار تاریخی هنر اسلامی باستان شناسی
نقاشی ایرانی مجسمه سازی آهنگ سازی کارگردانی تلویزیون
صنایع دستی مرمت بناهای تاریخی هنرهای صناعی طراحی صنعتی
ارتباط تصویری عکاسی نقاشی بازیگری
نمایش عروسکی طراحی پارچه طراحی لباس سینما
نوازندگی موسیقی ایرانی کتابت و نگارگری ادبیات نمایشی طراحی صحنه
تلویزیون و هنرهای دیجیتالی طراحی و ساخت طلا و جواهر
رشته های مقطع کاردانی
گرافیک حفاظت و مرمت آثار تاریخی انیمیشن هنر سفالگری
باستان شناسی طراحی پوشاک

در صورتی که علاقه مند هستید از اخرین اطلاعات درباره رشته های بدون کنکور گروه آزمایشی هنر باخبر شوید می توانید از طریق حساب های کاربری ما در شبکه های اجتماعی از اخرین اطلاعات در این باره باخبر شوید.

آیا درباره رشته های بدون کنکور گروه آزمایشی هنر سوالی دارید؟

همانطور که می دانید از طریق سایت سازمان سنجش باید اقدام به انتخاب رشته کنکور سراسری هنر کنید. بهتر است پیش از انتخاب رشته قطعی نگاهی به دفترچه راهنمای کنکور سراسری کنید تا از مواردی مانند مدارک لازم و … هم باخبر بشوید.

البته لازم است براوردی هم از توان مالی خود برای پرداخت شهریه داشته باشید. این کار سبب می شود تا بهتر بتوانید دانشگاه خود را چه غیرانتفاعی چه پردیس خودگردان و سایر دانشگاه های دیگر انتخاب کنید.

ممکن است در مسیر ثبت نام در رشته های بدون کنکور گروه آزمایشی هنر سوالی داشته باشید. برای دریافت هرگونه اطلاعات و مشاوره درباره ثبت نام در رشته های بدون کنکور گروه آزمایشی هنر می توانید با ما در ارتباط باشید. ما شما را در مسیر انتخاب بهترین رشته متناسب با علاقه و سوابق تحصیلی و البته توان مالی شما یاری می کنیم.

دریافت دفترچه ثبت نام رشته های بدون کنکور سراسری 1400 گروه آزمایشی هنر

اگر علاقه مند به شرکت در رشته ای بدون کنکور گروه آزمایشی هنر هستید نیاز است از چند مورد باخبر شوید. اولین مورد خود رشته هایی هستند که بدون کنکور دارای پذیرش می باشند. مور دیگر دانشگاه هایی است که این متقاضیان این رشته ها را به حضور می پذیرند.

نیاز به توضیح نیست که در کنار کنکور گروه ازمایشی هنر و یا زبان در آزمون یکی از رشته های نظری نیز می توانید شرکت کنید.

دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته بدون کنکور سراسری
نیمسال تحصیلی اول
دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته بدون کنکور سراسری – مهر 99 

(جهت دریافت، بر روی فایل کلیک کنید.)

دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته بدون کنکور سراسری – مهر 1400

(به محض انتشار دفترچه، لینک فوق فعال می شود.)

نیمسال تحصیلی دوم
دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته بدون کنکور سراسری – بهمن 99

(جهت دریافت فایل، روی لینک کلیک کنید)

دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته بدون کنکور سراسری – بهمن 1400

(به محض انتشار دفترچه، لینک فوق فعال می شود.)

دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد
نیمسال تحصیلی اول
دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام بدون کنکور دوره کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد 99 (مهر ماه)

(جهت دریافت فایل، روی لینک کلیک کنید.)

دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام بدون کنکور دوره کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد 99 (مهر ماه)

(جهت دریافت فایل، روی لینک کلیک کنید.)

دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام بدون کنکور دوره کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد 99 (مهر ماه)

(جهت دریافت فایل، روی لینک کلیک کنید.)

دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام بدون کنکور دوره کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد 99 (مهر ماه)

(جهت دریافت فایل، روی لینک کلیک کنید.)

دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 1400 (مهر ماه)

(به محض انتشار دفترچه، لینک فوق فعال می شود.)

دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد
نیمسال تحصیلی دوم
دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام بدون کنکور دوره کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد 99 (بهمن ماه)

(جهت دریافت فایل، روی لینک کلیک کنید.)

دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام بدون کنکور دوره کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد 99 (بهمن ماه)

(جهت دریافت فایل، روی لینک کلیک کنید.)

دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام بدون کنکور دوره کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد 99 (بهمن ماه)

(جهت دریافت فایل، روی لینک کلیک کنید.)

دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام بدون کنکور دوره کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد 99 (بهمن ماه)

(جهت دریافت فایل، روی لینک کلیک کنید.)

دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 1400 (بهمن ماه)

(به محض انتشار دفترچه، لینک فوق فعال می شود.)

پاسخ به چند پرسش پرتکرار

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.